Nejčastější dotazy

Potřebujete poradit? Vyhledejte svou otázku níže nebo nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu.

Do získání nového deníku se započítávají všechny vizitky, včetně Fotonálepek. Informace, do kterých odznaků se započítávají vizitky z různých oblastí zájmu naleznete v sekci Odznaky a medaile.
Ano, kupony ze zrušených i přečíslovaných vizitek se započítávají také.
Kupony se zasílají na formulářích, které jsou v zadní části Vašeho deníku. Kompletně celý deník neposílejte.
Číslo deníku, který chcete zaslat zdarma, můžete po přihlášení nastavit ve svém portfoliu. Požadavek můžete zadat i ve formuláři pro zaslání kuponů s čárovými kódy. Je-li zadán na obou místech současně, preferujeme vždy údaje ve formuláři. Jestliže motiv neuvedete nebo není na skladě, zasíláme ten, který uvádíme na webu v sekci Novinky.
Ne, požadované číslo deníku není třeba ve svém portfoliu aktualizovat. Zasíláme automaticky další deník v pořadí. Jestliže žádné číslo neuvedete nebo není na skladě, zasíláme deník s číslem, které uvádíme na webu v sekci Novinky.
Seznam, obal a tužka jsou odměnou za vyplnění prvního deníku, který Vám odešleme jako odměnu za načtené kupony.
Ano, formuláře s kupony můžete za více osob zaslat v jednom balíčku. Je však nutné je oddělit, aby nedošlo k záměně a kupony nebyly načteny jinému turistovi.
Další formuláře můžete stáhnout a vytisknout zde. Zašlete je stejně jako klasické formuláře z Vašeho deníku.
Ano, kupony ze starších vizitek se započítávají stejně jako ty s čárovým kódem.
Deník nabízí prostor pro umístění minimálně 100 nálepek základního formátu. Rozšířené formáty mohou být vylepeny i na 2 pozice, proto tato část obsahuje několik stránek navíc.
Možnosti, jak si vést svůj deník najdete v sekci Jak si vést deník.
Navštívenky přikládáme ke každé zásilce jako malý dárek. Slouží např. k nalepení do návštěvní či vrcholové knihy.
Je možné je zaslat obojím způsobem, přesto je lepší zvolit formu doporučené zásilky. Pro jistotu si můžete kódy před odesláním ještě okopírovat.
Ne, poštovní známku není třeba přikládat. Poštovné za odměny hradí výhradně společnost Wander Book s.r.o. Zákazník hradí poštovné pouze při objednávce zboží.
Nálepku můžete umístit do svého Turistického deníku. Na tyto samolepky připravujeme i samostatný deníček. V případě odznaků je to čistě na fantazii každého turisty.
Ne, tyto vizitky vyrábíme zakázkově, všechny kusy zasíláme přímo odběrateli. Zakoupit je tedy můžete pouze u daných prodejců.
Registrace kuponů s čárovými kódy a následné zasílání odměn jsou samostatné úkony, které se vyřizují nezávisle na příchozích objednávkách. Objednávky tedy nelze z logistických důvodů s kupony ani cenami kombinovat.
Ne, objednávky přijímáme dvojím způsobem. Přes e-shop (doporučujeme) nebo prostřednictvím České pošty. V případě zaslání objednávky poštou účtujeme poplatek za vyřízení. Více najdete v našich Obchodních podmínkách.
Ano, pokud nemáte možnost přístupu na internet. Doba vyřízení objednávky zde může být delší, než je obvyklé, jelikož objednávku musíme ručně zadat do systému.
Ano, cena uvedená na každém produktu je pouze doporučená, proto se může od skutečné prodejní ceny lišit, dle uvážení prodejce. Většina obchodních partnerů však doporučenou prodejní cenu respektuje.
Ano, seznam opisových štítků je ke stažení zde.
Aktuálně nelze, registrovaný email musí být vždy unikátní a může být použitý pouze jednou. ( možnost registrovat více uživatelů na jeden email připravujeme )
Osobní i Týmovou vizitku si mohou vyrobit všichni registrovaní turisté. Pokud ještě registrovaní nejste a o vizitku máte zájem, vyplňte údaje v sekci Registrace.
Výroba Osobních a Týmových vizitek může trvat až 2 měsíce. Více o jejich výrobě najdete v sekci Osobní a Týmová vizitka.
Čísla chybí v případě, že byly vizitky přečíslované a přesunuté do jiné oblasti zájmu. Seznam těchto vizitek najdete zde.
Ne, uplatnit reklamaci zde bohužel nelze, protože tyto zásilky nejsou Českou poštou sledovány a neexistuje žádný doklad o jejich dodání zákazníkovi. Riziko ztráty zásilky je v tomto případě na straně objednávajícího. Vzhledem k tomu doporučujeme využít zásilky s možností sledování (doporučené psaní). Více najdete v našich Obchodních podmínkách.
Ano, vyřizování Vaší objednávky můžete sledovat ve Vašem portfoliu, v sekci Moje objednávky.
Žlutě se vizitky zobrazí v případě, že jste je v mobilní aplikaci nebo na webu označili jako získané. Zeleně se zobrazí v případě, že jste nám zaslali kupony, které jsme následně načetli. Tím se získání vizitek potvrdilo.
Ne, objednávka pro osobní odběr zboží musí být odeslána přes e-shop min. 24 hodin před vyzvednutím. Objednávky, které dodáte osobně na provozovně, nebudou bohužel ihned vyřízeny. Osobní odběr slouží pouze k vyzvednutí objednávky.
Ano, kupony na počkání načteme a předáme Vám odměny. Kupony je možné vložit také do poštovní schránky u provozovny.
Objednávky, které hradíte dobírkou, vyřizujeme co nejdříve po přijetí. Při platbě převodem začneme objednávku vyřizovat až po připsání částky na náš účet (se správným variabilním symbolem). Průměrná doba vyřízení objednávek je 2-5 dní dle aktuálního vytížení.
Pravidla losování o ceny nejdete v sekci Losování o ceny.
Seznam aktualizujeme každý den. Najdete ho ke stažení zde.
Do projektu se snažíme zařazovat také atraktivní místa v zahraničí. Mnohdy bohužel není lehké zajistit prodej přímo na místě, kde projekt neznají, necítí takovou poptávku po těchto produktech apod. Vizitky tak nabízíme alespoň prostřednictvím e-shopu. Na zlepšení této situace pracujeme.